Rozë

Fifi pozon me dekoltenë e hapur, rrëmben vëmendjen e fansave

0
fifi-pozon-me-dekoltene-e-hapur,-rremben-vemendjen-e-fansave

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, i ka mahnitur të gjithë me ndryshimin e madh në pamje, shkruan lajmi.net.

Humja në peshë dhe format e saj trupore tani po komentohen çdo ditë e më shumë pasi ajo po i befason fansat me paraqitjet.

View this post on Instagram

Sonte ne oren 21:00 @shikokushluan 💥

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

E veshur me stil, Fifi e tillë u shfaq edhe në fotosesionin e fundit. Me dekoltenë e hapur ajo ka provokuar me gjoksin.

Këngëtarja përveç elegante dukej edhe seksi./Lajmi.net/

Lexo të tjera