Rozë

Fisnik Syla thyen heshtjen: Martesa ime mori fund para se Fjolla të bënte pjesë në jetën time

0
fisnik-syla-thyen-heshtjen:-martesa-ime-mori-fund-para-se-fjolla-te-bente-pjese-ne-jeten-time

Lidhja e re e këngëtares Fjolla Morina është komentuar shumë, shkruan lajmi.net.

Madje u raportua se ajo e ka shkatërruar një familje duke e ndarë Fisnikun nga bashkëshortja me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Deri më sot lidhur me këtë çështje nuk kanë folur as ai as Fjolla dhe e vetmja gjë që bënin ishte fakti se po e shijonin lidhjen e dashurisë dhe këtë e kanë dëshmuar tashmë imazhet e tyre të postuara në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Mirëpo Fisniku ka vendosur ta thyej heshtjen dhe të sqaroi gjithçka njëherë e mirë. Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka thënë se martesa e tij mori fund para se Fjolla të bënte pjesë në jetën e tij.

Postimin e tij të plotë ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Lexo të tjera