Sport

Fitojnë Man United dhe PSG

0
fitojne-man-united-dhe-psg

Manchester United ka mposhtur 4:1 Basaksehir, ndërsa PSG, 1:0, RB Leipzig.

‘Djajtë e Kuq’ patën një pjesë të parë fantastike, ku shënuan tre gola.

Bruno Fernandes (7’ dhe 19’), Marcus Rashford (35’) dhe Daniel James (90′) shënuan për Manchester Unitedin.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Deniz Turuc.

Në ndeshjen tjetër të këtij grupi, PSG-së i ka mjaftuar një gol i Neymar nga penalltia në minutën e 11’, për fitoren 1:0./Lajmi.net/

Lexo të tjera