Rozë

Flokët e Sean Penn në ‘Golden Globes’ bëhen shakaja e momentit në rrjetet sociale

0
floket-e-sean-penn-ne-‘golden-globes’-behen-shakaja-e-momentit-ne-rrjetet-sociale

Frizura e Sean Penn është bërë edhe një herë virale pas paraqitjes së tij në Golden Globes të së Dielës, shkruan Fox News.

Aktori 60-vjeçar u shfaq gjatë ceremonisë prestigjioze të çmimeve për të diskutuar punën që po bëhej për të luftuar pandeminë e koronavirusit nga CORE, organizata e ndihmave e themeluar nga Penn, transmeton lajmi.net.

Shikuesit nuk mund të mos komentonin për modelin e flokëve të aktorit në Twitter.

“Unë jam adhurues i Sean Penn por jo edhe adhurues i modelit të flokëve”, tha një person.

“Sean Penn shkoi tek stilisti i tij i flokëve dhe i tha:” Më jep djalin e Operacionit “,” tha një shikues në lidhje me lojën ‘Operation’.

Disa shikues e gjetën pamjen e aktorit jo edhe aq tragjike, duke thënë se ai “është gjithashtu si të gjithë ne tani, nëse do të detyroheshim të vishnim një kostum”./Lajmi.net/

Lexo të tjera