Sport

Formacionet e mundshme: Manchester City – Wolves

0
formacionet-e-mundshme:-manchester-city-–-wolves

Dy skuadrat kanë objektiva të ndryshme, City kërkon fitore që ta mbajë distancën në kreun e tabelës, derisa Wolves ëndërron që të përfundojë në top pesë, shkruan lajmi.net.

Formacionet e mundshme te të dy skuadrave:

Manchester City (4-3-3): Ederson; Cancelo, Stones, Dias, Mendy; Silva, Rodri, Gundogan; Foden, Jesus, Sterling

Wolves (3-4-3): Patricio; Dendoncker, Coady, Saiss; Semedo, Neves, Moutinho, Jonny; Traore, Willian Jose, Neto

Ndeshja zhvillohet në “Etihad” dhe nis në ora 21:00./Lajmi.net/

Lexo të tjera