Bota

Formacionet zyrtare: Arsenal – Sheffield United

0
formacionet-zyrtare:-arsenal-–-sheffield-united

Arsenal luan si nikoqir i skuadrës së Sheffield United, në kuadër të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, ‘Gunners’ shihen favoritë të lehtë për tri pikët, ndaj një kundërshtari që sezonin e kaluar ishte problematik.

Ndeshja mes Arsenal dhe Sheffield luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Arsenal:

Sheffield:

Lexo të tjera