Sport

Formacionet zyrtare: Ballkani – Llapi

0
formacionet-zyrtare:-ballkani-–-llapi

Vendasit kërkojnë pikët e plota, ngase Drita i ka barazuar me pikë dhe iu nevojitet fitorja që t’i afrohen titullit, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, Llapi hynë në këtë ndeshje me besim të plotë, meqenëse në xhiron e fundit mposhti bindshëm Trepçën ’89.

Formacionet zyrtare tashmë janë publikuar:

Ballkani: Rugji, Thaqi, Potoku, Gashi, Gripshi, Sinani, Krasniqi, Daku, Kuc, Jashanica, Baftiu.

Llapi: Hoffman, Emini, Idrizi, Prençi, Peposhi, Shabani, Al.Ramadani, Hoti, Sadriu, Hyseni, Januzi.

Ndeshja zhvillohet në Suharekë dhe nis në ora 13:30./Lajmi.net/

Lexo të tjera