Sport

Formacionet zyrtare: Brighton – Chelsea

0
formacionet-zyrtare:-brighton-–-chelsea

Chelsea luan në udhëtim në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje, me ‘Blutë’ do të ketë edhe debutues, të cilët tifozët mezi presin t’i shohin.

Ndeshja mes Brighton dhe Chelsea do të luhet me fillim nga ora 21:15.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Brighton:

Chelsea:

Lexo të tjera