Sport

Formacionet zyrtare: Burnley – Man City

0
formacionet-zyrtare:-burnley-–-man-city

Të dy skuadrat, do të kërkojnë kalimin tutje, në ndeshjen që fillon nga ora 20:00.

Ky raund i EFL Cup luhet me një ndeshje, dhe në rast barazimi, ndeshje shkon direkt në penallti, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Burnley:

Manchester City:  Steffen, Walker, Fernandinho (C), Laporte, Mendy, Rodrigo, De Bruyne, Torres, Mahrez, Sterling, Palmer.

/Lajmi.net/

Lexo të tjera