Sport

Formacionet zyrtare: Chelsea – United

0
formacionet-zyrtare:-chelsea-–-united

Dy skuadrat nuk dinë për humbje në javët e fundit, andaj synojnë të vazhdojnë me serinë e rezultateve pozitive, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Chirstensen, Rudiger; Hudson-Odoi, Kovacic, Kante, Chilwell; Ziyech, Mount, Giroud.

United: De Gea; Shaw, Lindelof, Maguire, Wan-Bissaka; McTominay, Fred, Fernandes; James, Greenwood, Rashford.

Ndeshja nis në ora 17:30 dhe zhvillohet në “Stamford Bridge”./Lajmi.net/

Lexo të tjera