Sport

Formacionet zyrtare: FC Besa – KF Arbëria

0
formacionet-zyrtare:-fc-besa-–-kf-arberia

Ndeshja mes FC Besës dhe KF Arbëria zhvillohet në stadiumin e fshatit Bretovik, me fillim nga ora 16:00, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare: FC Besa – KF Arbëria

/Lajmi.net/

Lexo të tjera