Sport

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Drita

0
formacionet-zyrtare:-feronikeli-–-drita

Drita luan në udhëtim te Feronikeli, në kuadër të xhiros së pestë në Superligën e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Për gjilanasit kjo do të jetë vetëm ndeshja e dytë, kurse për Feronikelin e pesta.

Ndeshja mes Feronikelit dhe Dritës luhet me fillim nga ora 13:30, në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Drita: Maloku, Gërbeshi, Cuculi, Blakçori, Brdarovski, Namani, Vucaj, Fazliu, Ajzeraj, Shabani, Rexha.

Feronikeli: Avdyli, Dabiqaj, Lladrovci, Hoxha, Balde, Malaj, Bojku, Da Sillva, Hoti, Greca, Marclei./Lajmi.net/

Lexo të tjera