Sport

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Gjilani

0
formacionet-zyrtare:-feronikeli-–-gjilani

Feronikeli dhe Gjilani janë dy skuadrat e vetme që luajnë sot në Superligën e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes këtyre dy skuadrave do të jetë e vlefshme për xhiron e parë të kampionatit.

Takimi mes Feronikelit e Gjilanit fillon në ora 13:30.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

Feronikeli:

FC FERONIKELI vs. SC GJILANI11-shja startuese e Feronikelit#ForcaNikli #Feronikeli 💚💚

Gepostet von KF Feronikeli am Sonntag, 20. September 2020

Gjilani: Koliçi, Sorsa, Fustar, Veliu, Ferreira, Rapa, Aziz, Hila, Hajdari, Progni, Nikaç/Lajmi.net/

Lexo të tjera