Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Inter

0
formacionet-zyrtare:-lazio-–-inter

Serie A këtë xhiro sjell derbin e madh mes Lazio dhe Inter, shkruan lajmi.net.

Inter luan në udhëtim në kryeqytet, kundër skuadrës së Vedat Muriqit, por ky i fundit nuk është i përfshirë në skuadër.

Ndeshja mes Lazio dhe Inter luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Lazio:

Inter:

Lexo të tjera