Bota

Formacionet zyrtare: Monaco – PSG

0
formacionet-zyrtare:-monaco-–-psg

Dy skuadrat janë në pjesën e epërme të tabelës dhe synojnë të arkëtojnë pikët e plota, shkruan lajmi.net.

Vendasit në dy xhirot e fundit kanë arkëtuar pikët e plota, derisa PSG nuk di për humbje në kampionatin francez në tetë ndeshjet e fundit.

Formacionet zyrtare:

Monaco: Mannone, Matisma, Diasasi, Badishile, Ballo-Toure, Dop, Tchouameni, Fofana, Gelson, Volland, Geubbels.

PSG: Pas pak…

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/    

Lexo të tjera