Sport

Formacionet zyrtare: Real Betis – Atletico Madrid

0
formacionet-zyrtare:-real-betis-–-atletico-madrid

“Los Rijoblancos” nuk guxojnë assesi të humbasin, meqenëse kanë pikë të barabarta me Realin dhe humbje nënkupton të mbajnë pozitën e dytë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, Betis kërkon gjithashtu fitore që të ngritët në pozitën e pestë.

Formacionet zyrtare:

Real Betis:

Atletico:

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/

Lexo të tjera