Sport

Formacionet zyrtare: Shamrock Rovers – Milan

0
formacionet-zyrtare:-shamrock-rovers-–-milan

Milan luan në udhëtim kundër skuadrës irlandeze, Shamrock, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Shamrock Rovers dhe Milan është e vlefshme për raundin e dytë kualifikues në Ligën e Evropës.

Takimi fillon në ora 20:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera