Sport

Formacionet zyrtare: Shkëndija – Tottenham Hotspur

0
formacionet-zyrtare:-shkendija-–-tottenham-hotspur

Skuadra shqiptare nga Maqedonia Veriore, Shkëndija, luan si nikoqire e Tottenham, shkruan lajmi.net.

Tottenham do të jenë një kockë e fortë për t’u thyer, megjithatë në futboll asgjë nuk është e pamundur.

Ndeshja mes Shkëndijes dhe Tottenhamit luhet me fillim nga ora 20:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

 

 

Lexo të tjera