Sport

Formacionet zyrtare: Southampton – Tottenham

0
formacionet-zyrtare:-southampton-–-tottenham

Tottenham Hotspur luan në udhëtim kundër Southampton, në kuadër të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Jose Mourinho është në kërkim të tri pikëve, në një terren mjaft të vështirë.

Ndeshja mes Southampton dhe Tottenham luhet me fillim nga ora 13:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Lexo të tjera