Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal – Atletico Madrid

0
formacionet-zyrtare:-villarreal-–-atletico-madrid

“Los Rijoblancos” kërkojnë fitore, ngase rivali Real Madrid i është afruar dukshëm në tabelë dhe ‘rrezikojnë’ sërish kreun, shkruan lajmi.net.

Nga ana tjetër, Villarreal ka optimizëm duke marrë parasysh kualifikimin në raundin tjetër të Ligës së Evropës.

Formacionet zyrtare:

Villarreal: Asenjo; Albiol, Pau, Parejo, Gerard, Foyth, Chukuweze, Trigueros, Gomez, Pedraza, Capoue.

Atletico Madrid: Oblak; Vrsaljko, Savic, Felipe, Hermoso; Llorente, Koke, Saul, Lemar; Correa, Suarez.

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/

Lexo të tjera