Sport

Formacioni i Barcelonës me Coutinho, Messi dhe Griezmann

0
formacioni-i-barcelones-me-coutinho,-messi-dhe-griezmann

Barcelona luajti në formacionin 4-2-3-1 në miqësoren e parë ndaj Gironas me trajnerin e ri Ronald Koeman.

Rreshtimi i ri i skuadrës katalane pritet të aplikohet edhe në fillimin e sezonit të ri në La Ligë.

Mediat spanjolle kanë publikuar atë që pritet të jetë formacioni i ri i Koemanit te Barcelona, transmeton lajmi.net.

Në formacionin bazë gjendet i rikthyeri në klub nga periudha e huazimit në Bayern Munich, Philippe Coutinho së bashku me Lionel Messin dhe Antoine Griezmann. /Lajmi.net/

Lexo të tjera