Rozë

FOTO +18/ Ja çfarë ndodh gjatë xhirimeve të filmave porno

0

Fotografja Sofi Ebrand, ka sjellë së fundmi disa foto të bëra gjatë xhirimit të skenave në filmat porno. Me këto foto autorja ka dashur të thotë se edhe gjatë xhirimit të këtyre skenave të nxehta çdo gjë është hmë normale ashtu siç ndodh edhe në xhirimin e filmanve të tjerë normal.

Artistja franceze ka kapur me aparatin e saj aktorë dhe aktore në momente pushimi gjatë xhirimeve të një filmi me “pullë të kuqe”.

Aty shihen gjëra deri diku banale dhe të ngjashme me çdo prapaskenë të çdo lloj filmi tjetër. Vajza që lyejnë thonjtë, meshkuj që pushojnë në divan apo që bëjnë shaka me teknikët.

Ajo që i nuk bezdis është lakuriqësia, madje sillen sikur jetojnë në një ishull të pabanuar. Mes fotove mund të njihni edhe mera të njohur si aktorja Valentina Nappi apo pornodiva James Deen. Edhe ata pas kamerave tregojnë se janë njerëz të zakonshëm.

sd

ggg-1-150x150

ddswd-150x150

jdsg-150x150

jkhagdff-1-150x150

ee-150x150

sf-150x150

hhh-150x150

C_4_articolo_2138288__ImageGallery__imageGalleryItem_12_image-1-150x150

Lexo të tjera