Rozë

Fotografi e rrallë nga dasma e Amit dhe Ermalit, 10 vite më parë

0
fotografi-e-rralle-nga-dasma-e-amit-dhe-ermalit,-10-vite-me-pare

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë festuan përvjetorin e dhjetë të martesës së tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti festuan në një darkë romantike, në një ambient të dekoruar me shumë shije, teksa nuk munguan as dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Ami ajo e cila postoi një fotografi të rrallë nga dasma, ku dyshja dukesjin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Vazhdojme pak me dasmen 09.09.2010”, ka shkruar ajo sipër imazhit të ëmbël. /Lajmi.net/

Lexo të tjera