Rozë

Fotot e papublikuara më parë, Princeshë Diana me bikini në bordin e një jahti

0
fotot-e-papublikuara-me-pare,-princeshe-diana-me-bikini-ne-bordin-e-nje-jahti

Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese.

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles, transmeton tch.

Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e  nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel.

Lexo të tjera