Uncategorized

Françeska Jaçe shfaqet tejet atraktive në fotosesionin e ri

0

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat atraktive që sjell, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundmi e ka realizuar një fotosesion në të cilin duket po aq joshëse.

 

View this post on Instagram

 

💚

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Veshja që ka zgjedhur e bën të duket akoma më e veçantë ndërsa imazhet e reja që i ka postuar në Instagram janë pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Françeska ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale dhe deri më tani nuk i ka ”zhgënjyer” me paraqitjet./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Make up is self cofidence applied directly to the face ! @sagerimakeup 💚 @iljanstermolli 📸

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Lexo të tjera