Rozë

“FREESTYLE” nga Noizy pëlqehet në masë të madhe, pushton top listat e Italisë

0
“freestyle”-nga-noizy-pelqehet-ne-mase-te-madhe,-pushton-top-listat-e-italise

Reperi shqiptar Noizy po korr sukses të madh me këngën e fundit, “FREESTYLE”, shkruan lajmi.net.

Disa orë pasi publikoi projektin e ri muzikor, “FREESTYLE”, ai arriti që për pak orë të kap vendin e 10 trending në Youtube Italy.

Noizy njihet edhe në Evropë, emri i reperit shqiptar është një nga më të respektuarit në skenën e hip hopit, për një karrierë që filloi gati 17 vjet më parë, mes Tiranës dhe Londrës.

Klipi tashmë ka marrë afro 1 milion klikime dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/

Lexo të tjera