Rozë

“Fshije menjëherë”, Kylie i reagon Kimit e nervozuar pasi publikoi foto para famës

0

Kylie nuk është e kënaqur me fotografinë e fundit të Kimit.


Kim Kardashian ka hapur së fundi arkivat e fotografive, duke publikuar një imazh të vjetër, shkruan lajmi.net.

Në foto, Kim shihet bashkë me motrat Kylie, Kendall dhe Khloe, ndërsa nëse krahasohet me dukjen e tanishme të tyre, duken krejt ndryshe.

Madje, edhe komentet e fansave ishin të atilla që thonin se nuk po e njihnin asnjërën pasi kanë ndryshuar shumë.

Kylie, përmes një komenti i kërkon motrës që ta fshijë këtë foto menjëherë, ndërsa Kim nuk e dëgjoi por i tha se është dashur që ta preje atë.

Kylie, përmes një komenti i kërkon motrës që ta fshijë këtë foto menjëherë, ndërsa Kim nuk e dëgjoi por i tha se është dashur që ta prejë atë.

Lexo të tjera