Rozë

Gashi zbulon sekuenca të këngës së re: Do të jetë më e mira e verës

0
gashi-zbulon-sekuenca-te-kenges-se-re:-do-te-jete-me-e-mira-e-veres

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, nuk i ndal angazhimet për të sjellë për fansat e tij projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Artisti, së fundi me anë të një videoje ka zbuluar disa sekuenca të këngë së re, për të cilën ka pritshmëri të madhe ende pa e publikuar.

“Do të jetë kënga më e mirë e verës”, ka shkruar me shumë optimizëm ai.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Gashi është “Amnesia” në bashkëpunim me Loud Luxury dhe Ship Wrek. /Lajmi.net/

Lexo të tjera