Lajme

Gazmend Muhaxheri dhuron 2,500 euro për kryetarin e strukturave paralele serbe në Pejë

0
gazmend-muhaxheri-dhuron-2,500-euro-per-kryetarin-e-strukturave-paralele-serbe-ne-peje

Dimitrijevic njihet si kryetar i strukturave paralele serbe për rajonin e Pejës dhe në të kaluarën e kishte quajtur veten “kryetar të komunës serbë të Pejës”.

“Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ia paska dhënë 2500 euro nga paratë e qytetarëve Millosh Dimitrijeviq nga Gorozhdeci, që njihet si Kryetar i Strukturave Paralele në Pejë. Serbia po ndihmohet në Kosovë më këso veprime e me njerëz si Gazmend Muhaxheri, a në anën tjetër, varfëria po lulëzon në Pejë. Trup!”, thotë Syla në postimin e tij në Facebook.

Lexo të tjera