Rozë

Genc Prelvukaj në nëntor sjell albumin e ri “Gentivs II”

0
genc-prelvukaj-ne-nentor-sjell-albumin-e-ri-“gentivs-ii”

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar se në muajin nëntor do ta sjell albumin e ri “Gentivs II”, shkruan lajmi.net.

“Gentivs II” mban titullin albumi, për të cilin nuk ka zbuluar më shumë detaje deri më tani.

Më pas Genci e ka publikuar një tjetër foto nga studio dhe nëpërmjet saj ka treguar se është duke punuar shumë për albumin që po vjen.
“Duke punuar, që 30 orë mbyllur në studio për albumin e ri Gentivs II”, ka shkruar ai./Lajmi.net/

Lexo të tjera