Rozë

Genc Prelvukaj zbulon titullin dhe datën e lansimit të këngës së re

0
genc-prelvukaj-zbulon-titullin-dhe-daten-e-lansimit-te-kenges-se-re

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ndonëse ka kohë që është aktiv në tregun muzikor shqiptar, shkruan lajmi.net.

Genc Prelvukaj përmes një postimi të fundit në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti do të sjellë këngën e re.

Prodhimtaria muzikore e radhës titullohet “Sa herë’, që do të lansohet javën që vjen.

“‘Sa here’, Publikohet javen qe vjen. Harroni gjithcka tjeter qe keni degjuar prej meje….sepse kjo eshte krejt tjeter nivel.”, shkroi ai në mbishkrim të fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)

Klipi muzikor do të xhirohet në qytetin e bukur të Shqipërisë, Beratin i cili njëherësh është edhe vendlindja e partneres së Gencit, Eni Koçi./Lajmi.net/

Lexo të tjera