Rozë

Genesis Lopez ‘çmend’ rrjetin me gjoksin shpërthyes

0

Ajo është një nga latinet më seksi.

Genesis Lopez ka publikuar një fotografi të re në Instagram, ku kësaj radhe doli me bikine ngjyrë të verdhë.

Vëmendjen e të gjithëve e mori gjoksi i saj bombastik dhe rrjeti u ‘dogj’.

Lexo të tjera