Sport

Genoa dorëzohet në vazhdime, Juventus kalojnë në çerekfinale

0
genoa-dorezohet-ne-vazhdime,-juventus-kalojne-ne-cerekfinale

Genoa që nga fillimi tregoi se është një skuadër e fortë duke u rikthyer kështu nga rezultati 2-0, për ta dërguar ndeshjen në vazhdime, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, kjo nuk mjaftoi pasi Hamza Rafia 104’ shënoi për ta mbyllur ndeshjen 3-2 në të mirë të Biankonërve.

Zonja e Vjetër do të pres fituesin e ndeshjes, Sassuolo dhe Spal për çerekfinalen./Lajmi.net/

Lexo të tjera