Rozë

Gent Fatali shijon pushimet me partneren në bregdet

0
gent-fatali-shijon-pushimet-me-partneren-ne-bregdet

Gent Fatali është një prej artistëve, që tenton ta mbajë jetën private larg vëmendjes së publikut, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, kohë pas kohe ai ndan fotografi pranë të dashurës, por vazhdon ta shijojë lidhjen larg syrit të medieve.

Së fundi, këngëtari postoi një video, teksa shfaq të dashurën e tij të ulur pranë detit, duke shikuar perëndimin e dielli dhe tregon se po relaksohet pranë saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gent Fatali është “Melodia”, këngë kjo në duet me Skerdin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera