Uncategorized

Genta e nis ditën me befasi nga partneri

0

Genta Ismajli është një prej emrave më të komentuar kohën e fundit në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tash e një kohë është në lidhje me biznesmenin turk, Huseyin Usta, me të cilin ndan vazhdimisht fotografi të reja.

Nuk janë të pakta rastet kur ajo tregon edhe dhuratat që po i merr nga Usta dhe bëjnë dedikime për  njëri-tjetrin.

Kujtojmë se projekti i fundit i Gentës është “Ça me bo”, të cilin e solli në duet me Marselin, ndërsa pritet që shumë shpejt të sjell edhe të tjera projekte. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Lexo të tjera