Rozë

Genta Ismajli vjen atraktive në fotosesionin e radhës

0
genta-ismajli-vjen-atraktive-ne-fotosesionin-e-radhes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli duket tejet atraktive në fotosesionin e fundit të realizuar, shkruan lajmi.net.

36 vjeçarja shfaqet e mrekullueshme në një palë të brendshme të kuqe dhe një trikë të po së njëjtës ngjyrë.

View this post on Instagram

❤🤩 Photo by: @norikuka

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Genta së fundmi e ka marrë vëmendjen edhe me fotosesionin e realizuar së bashku me të dashurin e saj, Usta, në përvjetorin e lidhjes.
Çifti dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar, si në ditën e parë./Lajmi.net/
https://www.instagram.com/p/CFknsTihkc8/

Lexo të tjera