Uncategorized

Georgina Rodriguez sjell imazhin më të ëmbël me vajzën

0

E dashura e Christian Ronaldos, Georgina Rodriguez solli në jetë vajzën e tyre, tre vite më parë të cilën e quajtën Alana Martina, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së tyre çifti i njohur kanë publikuar imazhe mjaft të ëmbla të vajzës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

” Tre vite më parë me engjëllun tim të vogël, gëzuar ditëlindjen”, tha Georgina në mbishkrimin e fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Ndërsa Christiano kishte disa fjalë të ëmbla për ti thëne së bijës, “Faleminderit që hyre në jetën tonë dhe e ke mbushur atë me dritë me buzëqeshjen tënde”, shkroi ai./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Lexo të tjera