Rozë

Getinjo nuk përmbahet, ja çfarë i shkruan Taynës pranë fotos ku shfaqet seksi me të brendshme

0
getinjo-nuk-permbahet,-ja-cfare-i-shkruan-taynes-prane-fotos-ku-shfaqet-seksi-me-te-brendshme

Reperja Tayna së fundmi e ka marrë vëmendjen me fotot që ka sjell e veshur veç me të brendshme, shkruan lajmi.net.

Pranë fotos ku tregon format e përkryera trupore, Tayna ka pranuar komente të shumta.

View this post on Instagram

‘s got a secret too🤫

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndër emrat e njohur që i kanë shkruar Taynës ka qenë edhe reperi Getinjo i cili nuk u përmbajt para imazhit të saj seksi.

Ai ia ka dërguar me koment Taynës një zemër dhe një puthje, e më pas tek ky koment nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave./Lajmi.net/

Lexo të tjera