Rozë

“Gëzuar Marsin’, Luana Vjollca sjell fotografi me plot stil

0
“gezuar-marsin’,-luana-vjollca-sjell-fotografi-me-plot-stil

Së fundi, ka postuar fotografi  e cila është paraqitur e veshur më shumë stil teksa iu ka uruar një muaj të mbarë ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

E veshur me një pallto të gjatë me ngjyrë krem me një palë çizme me ngjyrë të zezë, Luana Vjollca shihet se ka bërë një kombinim perfekt të dukjes.

“Gëzuar Marsin”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Luana, perfeksionoi dukjen me një palë syze dhe një çantë të markës “Channel”.

Ndryshe, pas përfundimit të sezonit të emisionit “Shiko Kush Luan”, moderatorja ka vendosur të pauzojë megjithatë javë më parë, pas rikthimit nga pushimet ka publikuar një foto nga studio mbase është në përgatitje të ndonjë projekti të ri muzikor./Lajmi.net/

Lexo të tjera