Uncategorized

Gigi Hadid emocionon të gjithë me urimin për motrën

0

Modelja e njohur, Bella Hadid sot mbush 24 vjet jetë, ajo pranoi urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë, shkruan lajmi.net.

Nuk mungoi urimi i motrës së saj të madhe, Gigit, me të cilën është rritur që prej fëmijërisë dhe janë bashkë edhe në pistat e modës.

Gigi postoi një kolazh fotografish të realizuara ndër vite, ku tregon se si i kanë kaluar vitet dy motrat dhe zgjodhi fjalët më të ëmbla për të.

“Sot unë festoj, por jam gjithmonë mirënjohëse për 24 vitet që jam bekuar me motrën time të vogël @bellahadid e cila gjithmonë më ka pranë dhe më sjell trajtimet më të shijshme 🧁🦋 Unë jam shumë krenare për rritjen dhe shkëlqimin tënd të vazhdueshëm. Ti ke një zemër të bukur dhe të uroj një vit nga çdo mundësi për të bërë atë që ju bën më të përmbushur, duke ndarë atë magji💞 afër dhe larg. 🌍 Kush të do ?! Motra jote Kalofsh diten më të mirë !!!!!! Urime ditëlindjen”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Gigi Hadid gjatë muajit të kaluar u bë nënë për herë të parë, ajo dhe Zayn tashmë janë prindër të një vajze. /Lajmi.net/

Lexo të tjera