Rozë

Gigi Hadid fillon javën e ditëlindjes, kështu u befasua

0
gigi-hadid-fillon-javen-e-ditelindjes,-keshtu-u-befasua

Modelja e njohur Gigi Hadid së shpejti feston ditëlindjen, por festën për atë datë e ka filluar qysh herët, shkruan lajmi.net.

Gigi pas lindjes së vajzës i ështē kthyer punës në profesion dhe si çdo herë po bashkëpunon me emra të njohur në fushën e modës.

Së fundi, ekipi i “Maybelline”, e befasoi atë duke vendosur tullumbace me emrin e saj dhe ëmbëlsira, me të cilat ia uronin ditëlindjen asaj.

Kujtojmë se Gigi Hadid dhe partneri i saj Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar, modelja solli në jetë një vajzë, që e pagëzuan Khai. /Lajmi.net/

Lexo të tjera