Rozë

Gili me dedikim romantik për Ilirin me rastin e ditëlindjes

0
gili-me-dedikim-romantik-per-ilirin-me-rastin-e-ditelindjes

Data e sotme është shumë e veçantë për Gilin, kjo ngase bashkëshorti i saj, Ilir Berani, feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, këngëtarja ka publikuar një fotografi si dhe e uroi atë me fjalët më të ëmbla.

“Ty dashuri e pamatshme që zoti të solli shumë heret në jetën time, e të bëri dashuri të pavdekshme
GËZUAR DITËLINDJEN🥂🎂”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Gili kohën e fundit është komentuar shumë për ndryshimin drastik në peshë, pasi humbi shumë kile.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gili është “Qika jem”, këngë kjo që erdhi në kuadër të projekteve për fundvit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera