Lajme

Gjuajtje me armë në Taukbahqe në Prishtinë

0
gjuajtje-me-arme-ne-taukbahqe-ne-prishtine

Policia është në vendin e ngjarjes, ndërsa detaje të tjera nuk dihen., shkruan lajmi.net

Lajmi.net po pret informacione nga policia dhe do të ju mbaj të informuar për rastin.

 

 

Lexo të tjera