Rozë

Gjysmë e zhveshur e me këmbë lart në shtrat, Elleni lë pak vend për imagjinatën

0
gjysme-e-zhveshur-e-me-kembe-lart-ne-shtrat,-elleni-le-pak-vend-per-imagjinaten

Elleni Foureira është artiste me prejardhje shqiptare, e cila po shënon suksese të mëdha jashtë trojeve shqiptrare, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artistja realizoi disa fotografi artistike, në të cilat provokoi e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe geta.

Në një prej imazheve, ajo u shfaqet e shtrirë në krevat, teksa po mbante njërën këmbë me dorë dhe në të kishte një çantë.

Ndërsa, në foton tjetër ngriti këmbën larg duke provokuar me paraqitjen me këmbë të hapura.

Ndryshe, Elleni Foureira është edhe pjesëmarrëse nuk shumë evente të njohura në Greqi e vende të tjera. /Lajmi.net/

Lexo të tjera