Uncategorized

Gjysmë e zhveshur para kamerës, Rita përshëndet fansat me foto të ‘nxehta’

0

Ylli kosovar, Rita Ora, edhe pse nuk është aktive me muzikë, ajo nuk i ‘harron’ fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ditët e fundit ka realizar disa fotosesione të reja, të cilat po i ndan me ndjekësit e shumtë të saj.

Në fotografitë e reja, artistja shfaqet e veshur vetëm me të brendshme në pjesën e poshtme, kurse sipër po mbante veshur një korset, që ia vuri në pah gjoksin.

Me këto imazhe, Rita ka përshëndetur fansat e saj të shumtë, duke iu uruar fundjavë të mbarë.

Gjatë ditës së djeshme, ajo postoi fotografi ku shihej e veshur me një xhaketë me dekolte të hapur dhe me flokë të lidhura. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Praying for this rain to stop ☔ @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lexo të tjera