Bota

God AG sot publikon këngën e re “Prej Shqipnie”

0
god-ag-sot-publikon-kengen-e-re-“prej-shqipnie”

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, ditë më parë e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga “Prej Shqipnie”, publikohet sot dhe vjen e realizuar me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

“Sonte në ora 18:00 🔥”, ka shkruar ai pranë postimit të fundit në Instagram, imazh në të cilin shihet me artistin Çun Lajçi i cili do të jetë edhe pjesë e klipit të Goldit.

Fansat e reperit me padurim po e presin publikimin e këngës./Lajmi.net/

Lexo të tjera