Uncategorized

Gold AG dhe Haxhi Krasniqi bëjnë homazhe te varri i Agim Ramadanit

0

Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Krasniqi së fundmi ka qenë me vizitë në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ai e ka vizituar edhe varrin e heroit Adim Ramadani.

Ishte reperi Gold AG ai i cili e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet së bashku me Haxhi Krasniqin, pranë varrit të Agim Ramadanit.

“Zemër luani se lun qerpikun, o Haxhi Krasniqi bre se korit Junikun 🇦🇱”, ka shkruar Goldi pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

View this post on Instagram

LUM NA QË T’KENA 🇦🇱❤ @robin_krasniqi

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Lexo të tjera