Lajme

Grabovci: S’jam ftuar nga Specialja, aleatët e regjimit të Beogradit do të ndihen keq për këtë

0
grabovci:-s’jam-ftuar-nga-specialja,-aleatet-e-regjimit-te-beogradit-do-te-ndihen-keq-per-kete

Ai tha se asnjëherë deri më tani, nuk është kontaktuar nga askush, e lëre më diçka më shumë, transmeton lajmi.net.

Grabovci shtoi se “smirzinjtë” dhe aleatët e regjimit të Beogradit, do të ndihen keq kurse dashamirët do i gëzoj ky lajm.

Postimi i plotë:

Pas një deklarate të “budallakavt” të Milaim Zekës, se kinse më është ngritur Aktakuza nga Gjyakata Speciale, për të iu përgjigjur shqetësimeve të të gjithë miqëve e dashamirëve, ju njoftoi se:

Asnjëherë gjerë me tani, as nuk jam kontaktuar nga askush, e lëre më diçka më shumë.

Smirëzinjtë dhe aleatet e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq. Dashamirët, do i gëzoj ky lajm.

E ftoj Milaimin, që të paktën familjarët ti kursej nga këto deklarata sharllataneske….se Ne jemi mësuar më keto paraqitje të tilla./Lajmi.net/

Lexo të tjera