Lajme

Grenell kritikon Bidenin pas debatit me Trump: E humbi kontrollin

0
grenell-kritikon-bidenin-pas-debatit-me-trump:-e-humbi-kontrollin

Ambasadori amerikan që është edhe emisar special i Shteteve të Bashkuara për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka reaguar pas debatit të parë presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden, transmeton lajmi.net.

Grenell akuzoi Bidenin se e humbi kontrollin.

“Dhe përsëri, Joe Biden e humbi kontrollin. Ai godet “Ti je presidenti më i keq në histori”, shkroi Grenelli në Twitter. /Lajmi.net/

Lexo të tjera