Bota

Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte

0
gruaja-i-pret-organin-gjenital-bashkeshortit,-e-kuptoi-se-po-e-tradhtonte

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas, transmeton lajmi.net

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia. /Lajmi.net/

Lexo të tjera